پارسی71

کوروش باقری از تیم ملی وزنه برداری خداحافظی کرد - پارسی71
خله خله خش بیمونی

ینر

درباره من
تصویر وب
description ادامه...
جستجو
تقویم
فروردین 1396
شیدسچپج
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31
@caption
تبلیغاتکوروش باقری از تیم ملی وزنه برداری خداحافظی کرد

سرمربی تیم ملی وزنه برداری که با وجود سکته و 48 دقیقه ایست قلبی، با لطف خداوند و تلاش پزشکان دوباره به زندگی برگشت، این مساله را معجزه الهی دانست و گفت: از خداوند از این بابت شاکرم و وظیفه خود می دانم از تلاش پزشکان و دعای مردم در این رابطه تشکر و قدردانی کنم

   کوروش باقری ، سرمربی تیم ملی وزنه برداری که صبح دیروز با معجزه ای الهی و البته در سایه تلاش پزشکان قلب بیمارستان پیامبران تهران، از سکته و ایست قلبی به مدت 48 دقیقه، دوباره به زندگی برگشت، خدای بزرگ را از این بابت شکر گفت و افزود: خدای بزرگ و مهربان را از بابت بازگشت دوباره به زندگی شاکرم و وظیفه خویش می دانم، از تلاش پزشکان بیمارستان پیامبران، دکتر پناهی، دکتر مافی و دکتر برزی و همین‌طور پرسنل اورژانس این بیمارستان کمال تشکر و قدردانی را داشته باشم. همین طور وظیفه خود می دانم از دعای خیر مردم در حق فرزند کوچک شان تشکر و سپاس بگویم. از دیروز که این عارضه برایم ایجاد شد بسیاری از دوستان و من جمله حسین رضازاده ، رییس فدراسیون در بیمارستان بالای سرم حاضر بوده اند که از آنان نیز کمال تشکر را دارم.
 

وی که صبح امروز و با مساعد شدن حالش چند قدمی راه رفت تا پزشکان از وضعیت او ابراز رضایت کنند، در عین حال راجع به وضعیت خویش در آینده گفت: پزشکان به شدت تاکید دارند که استرس و فشار کاری، برایم خوب نیست و برای همین نیز تصریح دارند که دیگر به صورت گذشته نمی توانم در خدمت تیم ملی وزنه برداری باشم. با این حال من از تیم ملی جدا نخواهم شد و گرچه نتوانم مثل گذشته در خدمت این تیم باشم؛ اما به هر حال از هیچ کمکی در راه سربلندی وزنه برداری کشورم دریغ نخواهم کرد.
 

باقری با اشاره به اینکه اعضای تیم ملی وزنه برداری طی دو ماه گذشته فشار زیادی را در تمرینات متحمل شده اند، افزود : از ملی پوشان انتظار دارم با قدرت و شدت گذشته تمریناتشان را تا زمان مسابقه های جهانی ادامه دهند و مطمئن باشند که هیچ چیز مثل موفقیت آنان در رقابت های جهانی لهستان مرا خوشحال نخواهد کرد.
 

وی در عین حال تصریح کرد: برنامه تمرینی ملی پوشان وزنه برداری تا زمان اعزام به رقابت های جهانی لهستان دقیقا مشخص و برنامه ریزی شده است و من به شخصه امید زیادی دارند که آنان در این رقابت ها با دست پر از عرصه کارزار جهانی خارج شوند.
 

به گفته پزشکان معالج کوروش باقری، وی باید تا 24 ساعت آینده نیز در بخش ICU تحت کنترل باشد. بعد از این زمان او به بخش منتقل خواهد شد و بعد از 4 ، 5 روز بستری بودن در بخش، از بیمارستان مرخص خواهد شد. آنان همچنین تاکید دارند که کوروش باقری بعد از مرخصی از بیمارستان نیز باید در منزل استراحت کند و به هیچ وجه استرس و فشار روحی و روانی برایش خوب نیست. به هر حال و در شرایطی که تیم ملی تا دو هفته دیگر باید عازم رقابت های جهانی لهستان شود، آرزو می کنیم که سرمربی موفق تیم ملی هر چه زودتر سلامتی خود را باز یابد.


برچسب‌ها: خداحافظی کوروش باقری ازتیم ملی، وزنه برداری، بهبودیافتن کوروش باقری
چاپ یادداشت ا تاریخ: سه‌شنبه 2 مهر 1392 ساعت: 08:33 ب.ظ

--------------------------------------------------------------------------
نظرات (0)
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)

نام :
ایمیل :
وب/وبلاگ :
ایمیل شما بعد از ثبت نمایش داده نخواهد شد


بازدید
تعداد بازدیدکنندگان : 579193
@caption
مجتبی (5624) 
ساسان (624) 
هدیه (1196)