website hit counter
 مقصر اصلی بحران آمریکا کدام حزب است؟ - آموزش گنج یابی وکشف دفینه
X
تبلیغات
رایتل

آموزش گنج یابی وکشف دفینه

مقصر اصلی بحران آمریکا کدام حزب است؟


افزایش اختلاف و مناقشه میان جمهوری‌خواهان و دموکرات‌های آمریکا موجب شده تا بدبینی شهروندان این کشور نسبت به این دو حزب تشدید شود.

به گزارش پارس به نقل از بی باک، "جان بینر"، رئیس جمهوری‌خواه مجلس نمایندگان آمریکا، اعلام کرد؛ این مجلس بدون وضع شروط برای پایان دادن به بحران فلج شدن دولت، به پیش نویس طرح قانون بودجه رای نخواهد داد.

بنابر گزارش روزنامه الحیات چاپ لندن، وی کاهش هزینه‌ها را در مقابل بالا بردن سقف بدهی، قبل از پایان مهلت 17 ماهه خواستار شد.  

وی بعد از نشست حزب جمهوری‌خواه از صحبت‌های یکی از مسئولان دولت آمریکا انتقاد کرد، که گفته بود مهم نیست دولت فدرال تا چه زمانی تعطیل باشد، زیرا کاخ سفید در نبرد بودجه برنده خواهد شد.

بر اساس این گزارش، جمهوری‌خواهان آمریکا در جایگاه دشواری قرار دارند، زیرا اکثر آمریکایی‌ها معتقدند آنها به سبب مرتبط کردن طرح بودجه با طرح بیمه همگانی مسئول بحران هستند.

با توجه به همین مسئله نیز اوباما تلاش می‌کند سقف خواسته‌ها را در مذاکره با جمهوری‌خواهان افزایش دهد.

خزانه‌داری آمریکا نیز هشدار داد؛ اگر جمهوری‌خواهان و دموکرات‌ها بر سر افزایش سقف بدهی‌ها به توافق نرسند، پرداخت نکردن بدهی‌ها،‌ نتایج فاجعه باری به دنبال خواهد داشت.

بعلاوه، ممکن است ارزش دلار و نرخ سرمایه گذاری به شدت کاهش پیدا کند که این مسئله به وقوع یک بحران مالی مانند سال 2008 و حتی بدتر از آن منجر خواهد شد.

نظرات (0)
نام :
ایمیل : [پنهان میماند]
وب/وبلاگ :
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)