پارسی71

X
تبلیغات
رایتل
چگونه جنس عشق خود را تشخیص دهیم - پارسی71
خله خله خش بیمونی

ینر

درباره من
تصویر وب
description ادامه...
جستجو
تقویم
فروردین 1396
شیدسچپج
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31
@caption
تبلیغات
چگونه جنس عشق خود را تشخیص دهیم

شاید در نگاه اول همه عشق*ها شبیه به هم* باشند اما این تصوری اشتباه است؛ همانگونه که اثر انگشت 2 نفر امکان ندارد شبیه یکدیگر باشد، رفتار و خصوصیات اخلاقی آن*ها هم با یکدیگر تفاوت دارد. همین تفاوت باعث می*شود تا هیچ 2 ازدواجی شبیه یکدیگر نباشد. اگر فکر می*کنید شما با همین شخصیت با فرد دیگری ازدواج کرده بودید، همین رفتارها را انجام می*دادید سخت در اشتباهید زیرا عشق میان 2 نفر ارتباط مستقیمی با روحیات هر 2 نفر دارد.


عشق امیدوارانه

عشقی که براساس خوش*بینی زیاد به*وجود آمده است عشق امیدوارانه است؛ زمانی*که عاشق می*شویم، *تصور می*کنیم آن فرد زندگی*مان را متحول خواهد کرد؛ ممکن است آن فرد به ما کمک کند تا ناراحتی و غصه*های خود را فراموش کنیم و به ما آرامش هدیه کند اما بیشتر این نوع عشق*ها در ظاهر آرام و منطقی به*نظر می*رسند.


عشق نجات*دهنده

در این قسمت ما به*خاطر این عاشق فردی می*شویم که ما را از تنهایی نجات می*دهد. به این نوع عشق، *عشق ناجی گفته می*شود*؛ در این مرحله نیز مانند قسمت قبل فرد سعی می*کند حقایق را نادیده گرفته و به*خود امید واهی بدهد.


عشق به خاطر از خود متنفر بودن

در این مرحله ما به خاطر این عاشق می*شویم که شخص مورد علاقه ما با ما بدرفتاری می*کند زیرا ما هم اعتقاد داریم شایسته آن بدرفتاری*ها هستیم. نمونه این آدم*ها، افراد بدزبان، پرخاشگر یا کسانی هستند که از طرف مقابل*شان سوءاستفاده می*کنند؛ این دقیقا با عشق واقعی در تضاد است.


عشق خریدنی

در این قسمت ما برای این عاشق شخصی می*شویم که فکر می*کنیم این عشق باعث می*شود زندگی ما دارای مفهوم و ارزش بیشتری شود. این عشق تقریبا مشابه عشق امیدوارانه است اما ممکن است این نوع عشق شدیدتر باشد، شاید به خاطر این باشد که دیگر تحول و دگرگونی که در زندگی ما به*وجود می*آید فقط ظاهری نیست.


عشق کاربردی

ما در این مرحله زمانی عاشق می*شویم که متوجه می*شویم علائق و آرزوها و هدف*های فردی مشابه هدف*های ماست و فکر می*کنیم ممکن است این فرد به ما کمک کند تا سریع*تر به هدف*های مشترک*مان برسیم.


عشق متضاد

این قسمت ما به*خاطر این*که فرد مورد نظر*مان شخصیت مرموز و غیرقابل فهمی دارد عاشقش می*شویم. او کارهای عجیبی انجام می*دهد که ما را سرگرم می*کند و برای*مان جالب است؛ این فرد شخصیتی دارد که دقیقا متضاد با شخصیت خود ماست و به*همین دلیل عاشقش می*شویم. این عشق در نقطه مقابل عشق حقیقی قرار دارد.


چاپ یادداشت ا تاریخ: شنبه 5 فروردین 1391 ساعت: 09:12 ق.ظ

--------------------------------------------------------------------------
نظرات (0)
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)

نام :
ایمیل :
وب/وبلاگ :
ایمیل شما بعد از ثبت نمایش داده نخواهد شد