website hit counter
 اعترافات تکان دهنده نوجوان 13 ساله سوری - آموزش گنج یابی وکشف دفینه
X
تبلیغات
رایتل

آموزش گنج یابی وکشف دفینه

اعترافات تکان دهنده نوجوان 13 ساله سوریاین کودک سوری در ادامه اعترافاتش گفت: شیفت تک تیراندازی را از ساعت ۷ صبح تا ۴ بعداز ظهر تحویل می گرفته و بدون اینکه احساس خستگی کند مأموریت روزانه اش را انجام می داده است.
  یک نوجوان 13 ساله سوری در اعترافاتی تکان دهنده گفت تاکنون 32 شهروند نظامی و غیر نظامی را به قتل رسانده است.
  
به گزارش الخبرپرس، شعبان عبدالله حمیده،یک نوجوان ۱۳ ساله سوری در اعترافاتی تکان دهنده گفت تاکنون ۳۲ شهروند نظامی و غیر نظامی را به قتل رسانده است.

شعبان عبدالله حمیده، نوجوان ۱۳ ساله سوری اعتراف کرد که مأموریت تک تیراندازی به عابران پیاده ای که از روی پل الشعار حلب عبور می کردند را داشته و تاکنون ۳۲ تن را از این طریق به قتل رسانده است.

شعبان که اعترافاتش شب گذشته از طریق تلویزیون سوریه پخش می شد گفت عضو مجموعه ای به نام ” پدرم من را ببخش ” وابسته به گردان های تروریستی ” احفاد الرسول ” بوده است.

این کودک سوری در ادامه اعترافاتش گفت: شیفت تک تیراندازی را از ساعت ۷ صبح تا ۴ بعداز ظهر تحویل می گرفته و بدون اینکه احساس خستگی کند مأموریت روزانه اش را انجام می داده است.

مادر شعبان سالهاست که مرده و پدر ناتوانش نیز ۲ سال قبل ازدواج کرده است و دایی وی به نام یحیی عزیز العزیز عامل ارتباط وی با گردان احفاد الرسول بوده است.

او درباره چگونگی ترک مأموریت خود گفت: پدرش باعث رهایی وی از مجموعه بوده است. وی به چگونگی دستگیری خود اشاره ای نکرد.

بر اساس مشاهدات ، تصاویر و فیلم های منتشر شده توسط رسانه ها، گروه های تروریستی در سوریه به شدت از کودکان و نوجوانان برای اجرای عملیات تروریستی استفاده می کنند. در عراق نیز پیش از این گروه تروریستی ” طیور الجنة ” (پرندگان بهشت) وابسته به شبکه تروریستی القاعده به طور اختصاصی مأمور جذب کودکان کم سن و سال برای اجرای عملیات انتحاری بوده است.

نظرات (0)
نام :
ایمیل : [پنهان میماند]
وب/وبلاگ :
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)